טיפול בטראומה

טיפול בטראומה

טיפול בטראומה

טיפול בטראומה

אני נמצא בבור ולא יכול לצאת

לא נכון – אתה באמת מסוגל לצאת!!!

אירועים טראומתיים מונעים מאתנו לחיות את חיינו כפי שאנו באמת יכולים

טראומה היא אירוע בחיינו שנשאר איתנו יחד עם כל הרגשות השליליים הקשורים בו. לכן, היא משפיעה על חיינו באופן שלילי.
יש כל כך הרבה טיפולים עבור טראומה: על איך להתמודד איתה ואיך לחיות עם טראומה. לנו, בקהילת TAT יש ניסיון רב בריפוי הטראומה וההשפעות השליליות בחיינו.

אירוע טראומטי מתרחש ואנחנו שומרים אותו בתוכנו – בתודעה שלנו. האירוע התרחש לפני שנים, הטראומה ממשיכה להדהד בתוכנו. אֵיך? היא הופכת להיות מחשבה הקשורה לרגשות שליליים אבל היא רק מחשבה על ההתרחשות – כמו זיכרון. ריפוי הרגשות השליליים הקשורים לאירוע מרפא את הטראומה/זיכרון.
כל כך הרבה אנשים חיים עם הזיכרונות הטראומטיים בתוכם והם רגילים לחיות איתם. הם חלק מהתהוותם וקשה לשחרר אותן לדרכן כי הם הפכו להיות חלק מהם. הם לא מכירים את עצמם בלי הטראומה.
אם אשחרר, אני כבר לא אהיה אותו אדם ואני אאבד את הזהות שלי. אלה הם פחדים נפוצים בקרב אנשים רבים שטוענים שעדיף לא להתמודד עם הטראומה. אבל אני יכול להגיד לכם שבעזרת הריפוי לא מאבדים את הזהות, אלא חוזרים להיות מי שאתם באמת – האדם שהיית לפני שזה קרה.
לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו עצמנו הטראומה, וכל כך מזדהים איתה עד שמאוד קשה לרפא אותה – התחושה היא שאם נירפא נאבד את הזהות שלנו, נמות. גם את זה אפשר לרפא.
משנת 2000 חוה ואליעזר הביאו השיטה טאט לארץ. עד היום הם העבירו יחד יותר מ200 סדנאות ויותר מ20.000 טיפולים אישיים בשיטה זו. שניהם מטפלים, מדריכים ומאמינים אלטרנטיביים בשיטות טאט, אימוטראנס, אי אף טי, פסי קי,אימון והמסע.

אנו יכולים לעזור לך!
צור איתנו קשר עכשיו!
אליעזר: 054-5340155 | חוה:054-7638010


קרא עוד על TAT>>>

 

 

היו לי המון פחדים וחרדות, הביטחון העצמי שלי היה לקוי מאוד. עכשיו אני חיה חיים חדשים.

חוה היקרה,
עברה כמעט חצי שנה מהיום שבו סיימתי את הטיפול אצלך. ביום ההוא הרגשתי שנולדתי מחדש!
כל מי שמכיר אותי מרגיש בשינוי שעברתי – והדבר הכי חשוב הוא שאני מרגישה את השינוי בעצמי.
לפני שהכרתי אותך והתחלתי בטיפול ב- TAT, היו לי המון פחדים וחרדות. לא סמכתי על אף אדם ולא נתתי אמון, אפילו על האנשים הקרובים אלי. הסתגרתי עם הכאב שלי שעם הזמן גדל והפך לכדור שחור בתוכי – כדור שהשתלט על כולי… על הבריאות שלי ועל הנפש שלי. הוא הרחיק אותי מאנשים שהיו קרובים אלי, ואל אפשר לי להכניס לחיי אנשים חדשים. הדימוי העצמי והביטחון שלי היו נמוכים מאוד. אייתי פגיעה ולא סמכתי גם על עצמי.
לפני שהתחלתי את הטיפול הייתי מאוד חשדנית לגביו, למרות ששמעתי דברים טובים. חשבתי שעלי זה לא יעבוד – אבל החלטתי לנסות. אחרי הטיפול הראשון, הרגשתי הקלה עצומה! גם נפשית וגם גופנית. הצלחתי לנשום עמוק. משהוא שלא הצלחתי לעשות תקופה ארוכה.
אחרי שראיתי שכבר אחרי פגישה אחת זה התחיל לעבוד, החלטתי שאני ממשיכה!
במשך כל זמן הטיפול, היו שינויים, גם בעצמי וגם בסביבה. עם הזמן הרגשתי יותר בטוחה בעצמי ובאחרים, הכנסתי לחיים שלי אנשים אחרים וסמכתי על שיקול הדעת שלי בכל מיני תחומים.
אני לא אשקר. היו פעמים שהיה לי מאוד קשה! כל ההסתכלות בעצמך היא לא דבר קל, אבל לפעמים זה ממש נתדרך, וככה אני הרגשתי, הרגשתי שאני חייבת לטפל בדברים שתוקעים אותי בחיים, לא הייתי מצליחה לעשות את זה בלי חווה. לא סתם קראתי לה “הקוסס מארץ עוץ” – חוה ריפאה אותי, היא עזרה לי להבין את שורש הבעיה, איך לפתור אותה ובעצם לגלות מי אני באמת. גם בתקופות הקשות היא אף פעם לא ויתרה עלי ותמיד הייתה שם בשבילי, לא עוזבת עד שהבעיה נפתרה.
אחרי שסיימתי את הטיפול, התחלתי לעשות דברים שתמיד רציתי אבל לא היה לי אומץ בעבר… בנוסף, אני יותר פתוחה, מדברת על מה שמפריע לי… הטיפול עזר להבין שחייבים לשחרר. יש דברים שקרו לי בעבר וגרמו לי להרגשה נוראית. לאחר הטיפול אני לא זוכרת איך הייתה ההרגשה. כאילו הזיכרון נמחק ממני.
אני ממש שמחה שהחלטתי לעבור את הטיפול אצלך! אני ממליצה על הטיפול ב-TAT לכל מי שמרגיש שיש משהו שתוקע אותו בחיים – הוא עושה פלאים.
ואני מודה כל רגע על זה שזכיתי להכיר אותך ואת שיטת הטיפול המיוחדת שלך, בדרך עדינה ולא פולשנית היא הצליחה לקלף מעלי את החומות והקלפיות שבניתי ממה שעבר עלי. בזכותך יש לי חיים חדשים.
חוה, קוסמת מארץ עוץ שלי! תודה ענקית שעזרת לי לראות מי אני, למצוא את הכוח להתמודד.
ותודה שנתת לי כלים להתמודדות בעתיד. את עושה עבודת קודש!
אני מרגישה שפשוט הצלתי אותי. תודה.
אוהבת ומעריכה מאוד,

אלימות פיזית ונפשית

ידוע מאמר חז”ל “הקדים הקב”ה רפואה למכה”, ואכן זכיתי לראות בעיני את דברי חז”ל הקדושים והקיימים שהוריד הקב”ה בעולם את שיטת TAT  ובאמצעות הרב אליעזר ספטר עוזר והמציל המוני נפשות בישראל ובתוכם אני ובעלי.
אין בפינו מילים להודות לך על כל השעות והטרחות שעשית למענינו ולהציל את חיינו ונפשנו.
אחרי הטראומה הנוראה והמזעזעת שנמשכה 13 שנה ע”י אחד ממשפחתי שהתעלל בי בדברים שהצניעות יפה להם…
ואחרי הנישואין ב”ה נפקחו עיניי, וכשנודעתי באמת שהייתה מוסתרת ממני 13 שנה שאשכן הם היו דברים שהצניעות יפה להם, באותו רגע חשך עליי עולמי והרגשתי שאני גומרת את החיים כי אחרי טראומות כאלו הגוף והנפש נגד ציווי התורה הקדושה, למה לי חיים?
וברוב רחמיו וחסדיו השי”ת לא עזבוני, ונדדתי מיועץ ליועץ ומטיפול לטיפול והכל נשאר וחזר על עצמו…
והגעתי לייאוש ודכאון מוחלט. וריחם עלי בוראי ויוצרי ית”ש ויגלה לי על מטפל אחד מיוחד ענוותן ושפל ברך שחי כל הזמן באמונה זכה וטהורה שהוא שליח מן השי”ת לרפא ולעזור לנפשות בעם ישראל.
ה”ה הרב אליעזר שהומלץ ע”י רבנים יראים ושלמים הפועל גדולות ונצורות לרפואת הגוף והנפש של כלל ישראל.
כשהגעתי לאליעזר, באתי חלשה ומיואשת מהחיים, מלאת כעס ורצון לנקום בכל משפחתי, וכל הזמן חייתי עם הרגשות החמורות והנוראות בליווי הטראומות המרות שלא רצו לעזוב אותי. רציתי מאוד מאוד להשתחרר מכל העבר, מהכול במלא מובן המילה ולהתחיל חיים חדשים. ובס”ד שכה הרב אליעזר ומגלגלין זכות ע”י זכאי ממש לא יאומן כי יסופר, וב”ה היום אחרי שנה של טיפול אני כיום מנהלת בית בשלוות נפש ובטחון עצמי, חזקה ועצמאית , בעלת עוצמה וסלחנות על העבר וב”ה אני רק שואפת לעלות קדימה באמונה שלימה שהכול קרה בהשגחה פרטית מן השמים ושהי”ת יתן לי כוח להמשיך הלאה בעבודתי הקדושה ולעשות נחת רוח לאבינו שבשמים בכל מצב ובכל עניין.
ובכן, אליעזר, היית שליח טוב מן השמים להצילנו בנפשי ובגופי וכל הדורות אחרי, כל השינויים שהנפש והגוף עשו בשנה שטפלתי אצלך השפיעו לא רק עלי ועל בעלי, אלא גם כל הסובבים. האנרגיות השתנו וחיים חדשים נפתחו לפניי. זה נראה ממש נס מן השמים. ובזה הנני ממליצה בחום את הרב אליעזר שיהא שליח טוב מן השמים להציל את כל המשוועים לעזרה לרפואת הנפש שממילא משפיע על רפואת הגוף, ובס”ד יהא לכם חיים חדשים ומתוקנים במלא מובן המילה למען שמו ית’ לעשות רצונו ולעבדו בלבב שלם.
וכמובן שלא ישכחו המטופלים שצריך להגיע ברצון חד משמעי וחזק להשתנות ולא לפחד משינוי.
ועליך נאמר “כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא”.
מלב גדוש בהוקרה ורב תודות וברכתנו שיהא עמלך עושה פירות לנחת רוח לאבינו שבשמים וסייתעא דשמיא ילווך תמיד ממרומים.

לבחירת טיפול שמתאים בשבילך השאר פרטים עכשיו!


השאר פרטים

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן