טראומות-מהילדות

טראומות-מהילדות

הטראומות-מהילדות

לכבוד: אליעזר ספטר

ברצוני להעלות על כתב את רגשי ההערכה שיש לי אליך ואת מהלך הריפוי הנפשי אותו חוויתי איתך ולהודות לך על כל המאמץ והרצון לטפל בי ולרפות את תחלואי הנפש אותם חוויתי ,

בילדותי עברתי התעללות נפשית ורגשית קשה מאד מצד הורי ,אשר גרם לי עם השנים לסבול קשות מרגשי נחיתות ,מפחדים וחרדות ומכעסים,ועצבויות , חזותית כלפי החברה הכל היה נראה תקין אולם עמוק בפנים ההרגשה עם עצמי היתה קשה.

הבעיה המרכזית התחילה מאבי שהכניס בי אמונות ומחשבות רעות, כאילו כל “העולם הוא מסוכן ונגדו”. האבא פחד מכולם והעביר גם את התחושה הזו לילדיו. כתוצאה מכך גם היה כעסן גדול וכל בני המשפחה, כולל אשתו וילדיו, פחדו ממנו. הוא היה חוזר ואומר לי “אתה אינך יכול לעשות כלום בחיים” – וגם אם תעשה תפסיד או יגנבו ממך את ההצלחה. מחשבות רעות וכעסים היו מנת חלקו כל הזמן, דבר שגרם למריבות קשות בין ההורים.

המריבות והכעסים הרבים גרמו לזעזוע רב בית, גרמו לביות רציניות גם לאשתו ולילדיו.

ניסיתי לחפש פתרון ולאחר מספר שנים גיליתי את אליעזר, כשמו כן הוא. כששמעתי כי הטיפול “מוחק” את הטראומות מהילדות הייתי בטוח כי מדובר במהלך דמיוני, אולם לאחר הפגישה הראשונה נוכחתי לדעת כי יש לי סיכוי לצאת מהרגשות הקשים אותם חוויתי כל ימי חיי .

לאחר מספר פגישות איתך אליעזר , הבחנתי בשינוי מרחיק לכת בשלשת העורקים הרגשיים העיקרים שהם פחד, כעס ועצבות ,התחלתי לעבור ממצב שלילי כלפי עצמי והסביבה למצב חיובי מאד כלפי עצמי והחברה זאת ועוד,

קיבלתי פידבק חיובי מהסובבים אותי כאשרהחברה משדרת אלי הערכה, חיבה ואפילו אהבה.

לא יאומן, פשוט ,לא יאומן מה שהטיפול עשה לי בזמן קצר מאד ,

לאחר סיום הטיפול אני רואה את האור בקצה המנהרה והאור הזה הינו חזק מאד ,

ומכיוון שבסיום הטיפול נתתה לי כלים להתמודד עם עצמי ועם העולם הסובב אותי ,אני יכול היום לתפקד באופן נורמאלי ונורמטיבי, TAT נמצא שם שאתה זקוק לו,

אמנם לא הכל מושלם ויש עוד עבודה עם עצמי, אולם הכלים אותם רכשתי ממך עומדים לצידי.

היום אני יכול להעיד על עצמי כי רוב שעות היום אני חווה הרגשת שמחה ומחשבות חיוביות כלפי עצמי והעולם הסובב אותי ,

אסיים בדברי תודה והערכה אליך אליעזר ,תודה על היחס החם והמקצוענות בשיטות TAT ו EFT , כל מה שכתבתי לעיל הינו מן המעט מההערכה שבאמת אתה ראוי לה.


התעללות נפשית וגופנית מאוד בילדות

יהיה מאוד לא בסדר מצדי אם  לא הייתי מודה לכם בעבור הטיפול המדהים באמצעות TAT שזכיתי לקבל מכם.

בילדותי עברתי התעללות נפשית וגופנית (אימי נסתה לשבור אותי גם נפשית וגם פיזית – עד כדי שבירת עצמותיי), וחיפשתי כל עזרה כדי לחיות חיים נורמליים.

טיפול בפסיכותרפיה במשך שנים רבות עזרה מאוד, אך תמיד עלו במוחי התמונות, המסר הוורבלי שהרס את ההערכה העצמית, פחדים של חוסר התאמה, הפחד כאשר בעלי הסיר את החגורה ממכנסיו; כל כך הרבה מסרים שהיו ובזכותך כבר אינם! בזכות השיטה – היא מצוינת. ישירה, מהירה. מעולה, הצלה מעולה.  וחירות מהכאב הרגשי.

תודה. ושוב תודה.

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן