מכתבים מיוחדים

מכתבים מיוחדים

רציתי להגיד תודה רבה לאליעזר וחווה.

 על הסבלנות, על הזמינות, אתם עונים לנו ממש מהר.
 אני מרגישה שאתם ממש חיים את הנושא, ולא רק מלמדים אותו. אתם ממש האבא-אמא של הקבוצה.  אני מרגישה שאפילו התקשורת אתכם,  היא טיפולית, מעודדת ובמאור פנים.
 תודה על הזכות. שבת שלום שמחה ומבורכת🌷

ליווי לקראת חתונה

אליעזר ליווה אותי במשך תקופה, היתה לנו מטרה אחת – להתנקות מכל משקעי העבר שעלולים לעכב ולחסום אותי. קראנו לזה “סדר פסח”🙂. עברנו ביסודיות נושא אחר נושא, ניקינו כל פצע, ביררנו ודייקנו מחשבות ורגשות. סיימנו את הטיפול כחודש וקצת לפני פסח בהרגשה טובה.
לשמחתי קצת לפני פסח הכרתי בחור מקסים וב”ה כעבור חודשיים וחצי התארסנו. בטוחה שגם לטיפול הזה יש חלק בשמחה הזאת. תודה!

 


מטראומות קשות עבר וילדות לא פשוטה

לכבוד הרב א. ספטר עמו”ש,
ראשית ברצוני להודות על המסירות, האפתיות וכמובן מעל הכל על הטיפול המועיל.
כידוע לך, בעלי סבל מטראומות קשות ועבר ילדות לא פשוטה בכלל. כל פעולה שלו , רוחנית וגשמית, הייתה נונה תחת ביקורת קשה מאביו והפחד מתגובותיו הבלתי צפויות שכללו אלימות פיסית ומילולית השפיעו על המשך חייו כאדם נשוי. גם בבית, וגם בכלל, גרמו לו להתנהג בהרבה מצבים כאדם תקיף וקשה בניגוד לטבעו.
מיד בהיותנו זוג צעיר, כשזיהינו את ההתנהגויות הבלתי תקינות , פנינו לייעוץ ולטיפול כדי לעזור לו להשתחרר מהטראומות ולהרגיע את נפשו הפצועה., אך לא ראינו תוצאות ממשיות. את הטיפול אצלך התחלנו לפני כחצי שנה בלבד, וכבר לאחר טיפולים ספורים התחלנו לראות שינויים גדולים הרבה מעבר לציפיות וכיום בעלי הולך ומשפתר ומשתנה בלי היכר. גם כאשר הוא מתנגש בטריגר חדש, הוא מזהה את זה ויכול להירגע, מסוגל לדבר על זה ואחר-כך, לטפל אצלך. מצבים רבים שהיו מביאים אותו לגל קשה של התפרצויות וכעס נעלמו כלא היו. היום הוא מסוגל להיות לי לבעל. כפשוטו ממש. עד אז הייתי נשואה אך מרגישה בודדה מאוד!
החיים שלי הפכו לבטוחים, יצבים ויפים יותר, וגם חלק מההתמודדויות שלי שנגרמו מההתנהגויות והלחצים שלו נעלמו לחלוטין. האווירה בבית משוחררת, וגם כאשר עולה משהו, יש את הידיעה שניתן לטפל! גם החברותות מתפלאים מהשינוי שחל בו.
חשוב לי לציין שבכל הפעמים שבעלי היה הולך לטיפול אצל שלל מטפלים, הטיפול היה אצלו כעול ונטל, והיה הולך בעל כורחו. כאן, בעלי מחכה ללכת , נהנה מעצם הטיפול למרות שזה דורש ממנו עבודה.
רק ה’ יכול לשלם לכם כגמולכם הטוב.
שתזכו לרוב נחת, ושתראו ברה בעמלכם וסייעתא דשמיא בכל מעשי ידיכם.
בהוקרה ובהערכה,
אשתו של מטופל


אני חירשת

חיפשתי את הטיפולים המיוחדים. הלכתי לטיפולים אבל אף אחד לא עזר לי עד שפגשתי את אליעזר אשר שינה לי את החיים.
בטיפול עצמו יש עוצמה מולאה ובמיוחד קשר עם הקב”ה.
נעלמו לי מחשבות יתר, חרדות, תסכולים, כעסים והרגשות לא טובות.
כעת אני משוחררת בצורה נפלאה עם בטחון ואמונה בקב”ה. שאירפא את נפשי ואת גופי. שחררתי את הכל ואפילו ניסיתי לחשוב מה היה, והכל נמחק לי, כאילו לא היה קיים.
תודה לאליעזר, שליח הכי נאמן וטוב של הקב”ה.
זכיתי להיות בידיים טובות.


הערכה שלי אליך היא ללא גבול על המקצוענות שלך והרצון האדיר שלך להטיב עם הבריות

לכבוד :
הרה”ג ר אליעזר ספטר שליט”א שלום רב, 10 מאי 2022
שעברתי אצלך, TAT ברצוני להעלות על הכתב את תוצאות הטיפול בשיטת
מבחינה רגשית במשפחה בה גדלתי, חוויתי חוויות של התעללות רגשית ופיזית,
החוויות הללו גרמו לי לטראומות קשות ,
הטראומות גרמו לי לקשיי התנהגות הן במישור ההתנהגותי בחיי היום ,בזוגיות ובחינוך ילדי,
ההתנהגות השלילית כוללת ,חרדות ופחדים בתפקוד היום יומי,כעסים יום יומיים על אישתי ,ילדי ועל עצמי
דפוס התנהגות המבוסס על עצבות ודיכאון,
ההתמודדות שלי מול ההתנהגות השלילית שלי היתה בריחה לעולם הדמיון,
שהביא אותי למצב של אישיות מפוצלת,
כל אלו חוויתי עד גיל 50
TAT לאחר ההכרות שלי איתך אליעזר ועם שיטת
חל שיפור במצבי הרגשי הרוחני באופן מיידי,
לא יאומן כי יסופר,
במהלך חיי עברתי טיפולים עם פסיכולוגים, מטפלים רגשיים ,טיפולים שלקחו שנים ארוכות אולם כל אלו לא הואילו ,
TAT לעומת שיטת
להיום לקראת סיום הטיפול, הנני מרגיש חופשי ורגוע ושמח ,
הנני חי חיים חדשים הן בזוגיות הן עם עצמי והן עם ילדיי,
TAT אני מודה לקב”ה שנתן לי להכיר אותך אליעזר ואת שיטת
חוויתי איתך ריפוי רגשי ונפשי ופיזי אמיתי מהשורש,והיום אני יכול לומר שאני בן אדם חדש.
נושא אני תפילה לבורא עולם,שיזכה את אלו שעברו טראומות בחייהם וקשה להם בתפקוד היום יומי ,
TAT שהשם יתן להם את ההזדמנות והרחמים להכיר אותך אליעזר ואת שיטת
שזה שליחות מהשמים לרפואת הנפש והגוף .
אליעזר,אסיים בדברי ברכה,
הערכה שלי אליך היא ללא גבול על המקצוענות שלך והרצון האדיר שלך להטיב עם הבריות של בורא עולם, בעולמו.
אשריי שזכיתי להיות מטופל על ידך ,
יהי רצון שתזכו אתה ואשתך לקדש שם שמים ולרפאות את עם ישראל,מתוך בריאות,
אושר ועושר ואריכות ימים, עד ביאת גואל צדק במהרה בימינו אמן.
ממני שאוהב אותך ..


האור שבעיניים נכבה – אף אחד כבר לא רצה להביט בעיניים האלה
שלום, אני נועם.

נועם הילדה, רגישה, חשופה לצלילים של העולם, לכוח, לעלים, עכשיו עומדת לי מול העיניים תמונה שלי, אינדיאנית, קטנה, יפיפייה, הולכת יחפה ואוספת אלי הכול, את היופי האין-סופי, את הטבע והחיים על צדם היפה ביותר וגם על צדם הכואב, הנמוך. עצב, בכי, פחס, כעס, המון מראות ושריטות ואני סופגת אותם אלי, ונכבית, מתכווצת, והעולם שלי הולך ונהייה חשוך מיום ליום. האור שבעיניים נכבה, הניצוץ של התמימות, היכולת להתרפק, לתת אמון. ומה שנשאר בעיניים החומות הוא ריקנות, שנאה עצמית, תשוקה להרס, עצבות – אף אחד כבר לא רצה להביט בעיניים האלה. גם אני סלדתי מהמראה שלהם, וכעצמתי אותן כול מה שראיתי זה חורבן, כאב אחרי כאב, מכה אחרי מכה.

והגוף שלי נצר הכול. הרגשתי את זה כול רגע ורגע, כאילו זה קורה ממש עכשיו. לא יכולתי לחיות בגוף הזה. שנים שלא ידעתי מה זה לנשום. שניסיתי להכניס אויר, יש לי גוש בגרון ולב מדמם, פצוע. סיגלתי לעצמי דרכים לשכוח, לחתוך את הגוף, לנסות למות, להסתמם, להטביע את הגוש הזה באלכוהול, והוא מצדו רק הלך והתעצם איתי, ממשיך ומטפח שנאה גדולה יותר ויותר.

אשמה, גועל, הלקאה עצמית.

הגעתי לאליעזר בתקופת משבר. שוב אני מאבדת שליטה. מדוכאת, רוצה לשים סוף לחיים שלי, חיה את הפחד, את ההתרצה, התקף אחרי התקף, גוף רועד, שריטות טריות. חוסר איזון ועצבות.

ממפגש למפגש ראיתי שינויים מופלאים, הרגשתי תחושות שכבר שכחתי שקיימות. יחד קילפנו שכבה ועוד שכבה, וזכיתי להרגיש ולגעת ולחיות את הגרעין האמיתי שלי, את הטוב שבי, מפעם לפעם יותר. זכיתי בכול העולם שלי מחדש. בלאהוב את עצמי, להעריך את עצמי, להאמין בה’, להכיר על הטוב, על המשפחה, בקיים, להיות חברה, שלווה, כאן ועכשיו. פשוט להתאהב בעולם כול יום מחדש ולהרגיש אדם גאה, עם גם זקוף, שחי בזכות עצמו. הגעתי לנועם הילדה, זאת שצוחקת בלי גבולות, שחווה כול רגע ורגע, מלאה בתמימות, ולמדתי לרפד לעצמי את העולם בטוב, לבחור את השבילים המדויקים בשבילי. אני שלמה. לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה.

אני חולמת ומאמינה: מאמינה שבשבילי הכול אפשר, וכל כך מודה לאדם הכי טהור שהכרתי, שלא וויתר עליי ומילא אותי באור ותמיד ראה כמה אני טובה.

אני מודה לה’ ששלח לי את השליח הזה, שנתן לי את נועם, לזכות בה מחדש.

הדרך הזאת השיבה לי את הנשמה, והלב שלי למד לאהוב ולחבק את עצמי.

כמה טוב להתעורר בבוקר עם חיוך, כי לי עוד יום על פני האדמה הזאת.

לאהוב בלי די, לחיות, לנשום.
____________________________

הילדה הקטנה שבתוכי. סוף סוף נתתי לה את המרחב הבטוח להרגיש אהובה וחופשית.

דוקטור ספטר היקר,

אני רוצה להתחיל את המכתב הזה בתיאור קצר של איך נראו חיי לפני שפגשתי אותך. הבית שלי היה מקרה קלאסי של בית שלא מתפקד. גדלתי כחילונית. אבי היה אלכוהוליסט, אמי נעדרה רגשית ואני הייתי האמצעית במשפה בת ארבעה ילדים. כשגדלתי חסר לי בסיס מהותי לעתיד מוצלח. השתוקקתי לאהבה ועשיתי צעדים נואשים להשיג אותה. חסרה לי הערכה עצמית מכיוון שהילדה הקטנה שבתוכי הייתה בטוחה שאם אני באמת ראויה לאהבה, אבי היה בוחר בי במקום באלכוהול. עם הזמן הכאב התפתח לחרדה שגרמה לתפקוד שלי כמבוגר מוצלח למאתגר עוד יותר. ככל שחלף הזמן, ברוך השם, מצאתי את דרכי ליהדות, נעשיתי יותר שומרת מצוות, התחתנתי וילדתי ​​שלושה ילדים יפים.

עם זאת, עם כל הטוב בחיי, הילדה הקטנה שבתוכי עדיין צרחה ורעבה על כל מה שמעולם לא היה לה. הבנתי שלמרות שלטיפול היה תפקיד משמעותי בחיי, משהו עדיין מאוד תקוע וחסר. התעלמתי מהריק הזה וחשבתי שהוא ייעלם.

הגעתי לד”ר ספטר כשראיתי כיצד בני, שהיה אז בן חמש, נעשה ביישן יותר ויותר ומפתח חרדה בתחומים אחרים. תוך שבוע בלבד עם ד”ר ספטר ראיתי שינויים מדהימים בבני. סוף סוף למדתי מי הבן שלי באמת ולמה הוא מסוגל.

העבודה לא הסתיימה שם. ד”ר ספטר אמר שילדים נמצאים בהתאמה עמוקה  עם הוריהם ושחיוני שאעבוד גם על החרדות שלי. פחדתי להיכנס לחללים האפלים שהיו נעולים כל-כך הרבה זמן בתוכי, אבל אחרי שראיתי כל כך הרבה הצלחה אצל הבן שלי אזרתי אומץ וניסיתי.

לאחר כשלושה מפגשים משהו התחיל להשתנות; זה היה כמו סוף סוף לראות אור. תוך פרק זמן של כמה חודשים בלבד הייתי מעורבת עם הילדה הקטנה שבתוכי. סוף סוף נתתי לה את המרחב הבטוח להרגיש אהובה וחופשית. נתתי לה את הזמן והסבלנות שהיא כל כך צריכה.

TAT  היה מציל חיים; הכל התחיל לזוז – טראומות הילדות שלי, הפחדים והדאגות שלי, האמונות השליליות שלי לגבי עצמי. אפילו הצלחתי סוף סוף להשתחרר מתרופות נגד החרדות ולהיות משוחררת מכל העזרים ש/היו לי במשך השנים.

בדיוק כשעמדתי שוב על רגליי, אבי נפטר לפתע בגיל חמישים ושש. לומר שזו הייתה חוויה כואבת היה אנדרסטייטמנט. באמת חשבתי שלא אצליח לעבור שלב זה בחיי, אבל ד”ר ספטר האמין שנכון יהיה להמשיך בטיפולים ולכן הלכתי בעקבות המלצתו.  להפתעתי הרבה, התחברתי לאבי בדרכים שבהן לא הצלחתי אפילו כשהוא היה בחיים. יום אחר יום, שבוע אחר שבוע, הרגשתי שהנטל והאבל נעלמים. עד היום אני מדברת עם אבי ויש לי זיכרונות נעימים להיאחז בהם, ומודה לד”ר ספטר שהדליק מחדש את הקשר הזה.

אמירת תודה אינה מספק. לא רק שהחזרת לי את חיי, הם אפילו טובים יותר והכנסת ביבי שמחה ושמחת חיים שחשבתי שלעולם לא אוכל לקבל. אני אישה חדשה והתקשורת שלי עם בעלי השתנתה. אני מבינה אותו כי אני גם עכשיו מבינה את עצמי. אני רואה שהרבה מהמאבקים בנישואינו היו בגלל שדרשתי שהוא ייתן לי את מה שאני צריכה לתת לעצמי. מכיוון שעכשיו זה מתגשם, אני מתייחסת אליו בצורה טובה יותר.

אני יודעת שבגלל שדאגתי לילדה הקטנה שבתוכי ולצרכים שלה, אני מרגישה פחות מושפעת מהדברים שסביבי. פעם הייתי דואגת ומוצפת רגשית בקלות. היום אני מרגישה יותר נינוחה ושולטת בכל תחושות החרדה. אני מרגישה שלמרות שהמציאות מולי בעצם כמו קודם, נקודת המבט שלי שונה והרגשות שלי השתנו לחלוטין לטובה. אני מתעוררת בבוקר ובמקום להיות בהגנה מתמדת ומוצפת מעצם המחשבה של מה שמצפה לי, אני מצפה להתמודד עם היום בהנאה וליהנות מהמשפחה שלי. הפסקתי לדאוג ממה צופן העתיד ולמדתי להיות נוכחת בעכשיו ובהווה. יש לי רגעים משמעותיים ואני נהנית מהדברים הקטנים בחיים. אני מרגישה שאני יכולה להתייחס לילדים שלי טוב יותר מכיוון שהתחברתי לילדה הפנימית שבי. אני מבינה את עצמי ואותם טוב יותר ולכן מרגישה אמא ​​חזקה ומועצמת.

גם ההערכה העצמית שלי השתפרה מאוד כי הצלחתי להתמודד עם הקולות בראש שאמרו לי שאני לא מספיק טובה. שיטת TATמאפשרת לך להיכנס למחשבות שלך בצורה עוצמתית ולהקשיב לקולות האלה, לתת להם את המרחב שהם צריכים ואז סוף סוף לשחרר אותם.

החיים הם לא כפי שהיו. אני אוהבת את עצמי ויודעת שיש לי מטרה בעולם הזה. הגילוי הזה בפני עצמו נותן לי מאפשר לי לחיות חיים מלאים ומאושרים יותר.

העבודה שעשית באמת נתנה לי הזדמנות שנייה, ויש בי הכרת הטוב כל כך אדירה לכל מה שאתה עושה. שה’ יברך אותך ואת משפחתך על כל הטוב שאתה חולק.

תודה תודה תודה

_______________

______________

אלימות פיזית ונפשית

ידוע מאמר חז”ל “הקדים הקב”ה רפואה למכה”, ואכן זכיתי לראות בעיני את דברי חז”ל הקדושים והקיימים שהוריד הקב”ה בעולם את שיטת TAT  ובאמצעות הרב אליעזר ספטר עוזר והמציל המוני נפשות בישראל ובתוכם אני ובעלי.
אין בפינו מילים להודות לך על כל השעות והטרחות שעשית למענינו ולהציל את חיינו ונפשנו.
אחרי הטראומה הנוראה והמזעזעת שנמשכה 13 שנה ע”י אחד ממשפחתי שהתעלל בי בדברים שהצניעות יפה להם…
ואחרי הנישואין ב”ה נפקחו עיניי, וכשנודעתי באמת שהייתה מוסתרת ממני 13 שנה שאשכן הם היו דברים שהצניעות יפה להם, באותו רגע חשך עליי עולמי והרגשתי שאני גומרת את החיים כי אחרי טראומות כאלו הגוף והנפש נגד ציווי התורה הקדושה, למה לי חיים?
וברוב רחמיו וחסדיו השי”ת לא עזבוני, ונדדתי מיועץ ליועץ ומטיפול לטיפול והכל נשאר וחזר על עצמו…
והגעתי לייאוש ודכאון מוחלט. וריחם עלי בוראי ויוצרי ית”ש ויגלה לי על מטפל אחד מיוחד ענוותן ושפל ברך שחי כל הזמן באמונה זכה וטהורה שהוא שליח מן השי”ת לרפא ולעזור לנפשות בעם ישראל.
ה”ה הרב אליעזר שהומלץ ע”י רבנים יראים ושלמים הפועל גדולות ונצורות לרפואת הגוף והנפש של כלל ישראל.
כשהגעתי לאליעזר, באתי חלשה ומיואשת מהחיים, מלאת כעס ורצון לנקום בכל משפחתי, וכל הזמן חייתי עם הרגשות החמורות והנוראות בליווי הטראומות המרות שלא רצו לעזוב אותי. רציתי מאוד מאוד להשתחרר מכל העבר, מהכול במלא מובן המילה ולהתחיל חיים חדשים. ובס”ד שכה הרב אליעזר ומגלגלין זכות ע”י זכאי ממש לא יאומן כי יסופר, וב”ה היום אחרי שנה של טיפול אני כיום מנהלת בית בשלוות נפש ובטחון עצמי, חזקה ועצמאית , בעלת עוצמה וסלחנות על העבר וב”ה אני רק שואפת לעלות קדימה באמונה שלימה שהכול קרה בהשגחה פרטית מן השמים ושהי”ת יתן לי כוח להמשיך הלאה בעבודתי הקדושה ולעשות נחת רוח לאבינו שבשמים בכל מצב ובכל עניין.
ובכן, אליעזר, היית שליח טוב מן השמים להצילנו בנפשי ובגופי וכל הדורות אחרי, כל השינויים שהנפש והגוף עשו בשנה שטפלתי אצלך השפיעו לא רק עלי ועל בעלי, אלא גם כל הסובבים. האנרגיות השתנו וחיים חדשים נפתחו לפניי. זה נראה ממש נס מן השמים. ובזה הנני ממליצה בחום את הרב אליעזר שיהא שליח טוב מן השמים להציל את כל המשוועים לעזרה לרפואת הנפש שממילא משפיע על רפואת הגוף, ובס”ד יהא לכם חיים חדשים ומתוקנים במלא מובן המילה למען שמו ית’ לעשות רצונו ולעבדו בלבב שלם.
וכמובן שלא ישכחו המטופלים שצריך להגיע ברצון חד משמעי וחזק להשתנות ולא לפחד משינוי.
ועליך נאמר “כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא”.
מלב גדוש בהוקרה ורב תודות וברכתנו שיהא עמלך עושה פירות לנחת רוח לאבינו שבשמים וסייתעא דשמיא ילווך תמיד ממרומים.

______

יש לי שבעה ילדים. אני אברך וסיימתי מבחני רבנות

לכבוד איש האשכולות, איש חיל, רב פעלים בנתינה מקצועית, רודף אחר כל יהודי בענווה בכדי לסייעו ולהושיעו,

המטפל מר אליעזר ספטר

ברצוני להודות לך בשמי ובשם אשתי ובני ביתי ואני בטוח שעוד רבים נהנים ממני מאז שטיפלת בי (אמנם אינם יודעים שעברתי טיפול).

אני מבקש ממך שאת המכתב תראה לכל יהודי באשר הוא שיידע שאפשר לשנות לחיות חיים טובים באמת.

אני פניתי לאליעזר על מנת שיעשה בינינו שלום בית. אני נשוי עשרים שנה ב”ה, יש לי שבעה ילדים. אני אברך וסיימתי שמונה מבחני רבנות מתוך תשעה, ובחמלת ה’ אני מוסר בכל שבוע כמעט בכל יום שיעורים. צמיד כאב לי שאני אומר לכולם אבל באמת אין לי כלום . הלימוד שלי אין מושלם. אין לי שמחה באמת כי יש לי עיסוקים רבים בענייני שלום בית, “אמא של אשתי”, “אחיות ואחים שלה”.

בתלמוד תורה שבו למדתי שמחנכים בכעס, בכוח פיזי והשליטה שבה השפיעו עליי בחיים, במיוחד בשלום בית ובחינוך הילדים, עד שהגעתי למצב שבו החלטתי לשים קץ למה שצף לי בראש – שלום בית. ויש לציין כי קראתי ספרים, שמעתי הרצאות בנושאים של שלום בית וחינוך, אבל למעשה תמיד היו לי נפילות – עד שהגעתי למצב שבו החלטתי שכנראה גירושין יעזרו, או לא להיות בבית ולהימצא יותר בבית- הכנסת ובבית-המדרש; לחיות ענייני בבית כמו הרבה שחיים כך.

אבל אלי שבשמים שלח לי עזר, את אליעזר, שטיפל בי בכמה טיפולים מיוחדים בלי בלבול מוח, של “לך ותחזור”, “נשמע את שני הצדדים”. אליעזר שחרר לי בראש את האנרגיות השליליות עד שיום אחד לאחר טיפול חזרתי הביתה ושם פגשתי את משפחתה של אשתי ובמיוחד בשאלות (כביכול) ובחפירות מצדם ושוב אני רואה את הקשר של אשתי עימם אבל הפעם אני לא מרגיש שום כעס ועצבים אלא להיפך. אני שם לב שאשתי אינה מבינה מה קרה לי, ויותר מאוחר שני ילדיי רבו ומהמכות נפתח לאחד מהם הראש. אם הייתי לפני טיפול הייתי נכנס לכעס ועצבים, לחץ ואילו הפעם אני מתון, שולט בעצמי, מדבר בנחת ועוזר לבני. אני לא מתאר מה היה קורה לי בלי הטיפול.

כיום אני לפני מבחן, חומר שצריך ללמוד אותו חודשיים ויותר. אני סיימתי ללמוד אותו בתוך חודש. התפילות וכל עבודת ה’ נראים אחרת. תמיד כיוונתי להעלות את ביתי לחינוך טהור אבל איני עומד במקום שהייתי בו לעומת המקום שבו אני נמצא עכשיו.

תמיד ראיתי בכל מיני מקומות לפרסום מכתבים; אני מעיד על מכתב זה מתוך קירות ליבי ויעיד על זה מלך המלכים שאין לי שום מטרה אלא לסייע לעוד יהודי לצאת מהבור, מהרדיפה האישית והשקר לאור הגדול.

לא נותר לי אלא לברך אותך ואת בני ביתך לחיים טובים מתוך בריאות נפש, שלווה, אושר ועושר ושנה טובה ומבורכת, אמן.

מוקיר ומעריך מעומק לב,

מנחם

נ”ב אני למדתי הדרכת חתנים ואני מדריך ב”ה כמה שנים טובות, ועם כל זה, לעזור לעצמי לא יכלתי.

נ”ב יש לציין כי יש לי אישה אשת חיל באמת, בעלת מעלות חסד ומידות טובות, שאני מאחל לבניי ולכל עם ישראל כזו אישה ואת זה אני טענתי קודם הטיפול ואחריו אבל כשיש הפרעות שאינן בשליטה שלי, הכל נראה שלילי בחיים. ברוך פודה ומציל.

_______

אני הייתי גרוש ולא רציתי להתחתן שוב.

שלום וברכה הרב אליעזר!

עכשיו שסיימתי את הטיפולים, רציתי לשתף אותך כדי שתוכל להפיץ את זה (כמובן בעילום שם) כדי לעזור לעוד אנשים שנמצאים במצב שהייתי בו וחושבים שאי-אפשר לצאת מטראומות.

כשהגעתי אליך, אחרי המון המלצות, הייתי מיואש. אני הייתי גרוש שלושה חודשים אחרי שנישאתי ופשוט לא רציתי להתחתן שוב; לא עניינו אותי ההצעות שהציעו לי וזה ייאש אותי לגמרי כי מצד אחד אני מבין שאי- אפשר לחיות לבד כל החיים אבל לא הצלחתי להוציא את הטראומות. לא ראיתי את עצמי יוצא מזה ולא חשבתי שאפשר לצאת מזה –  בפרט שכבר עשיתי טיפולים אצל כל מיני אנשים ולא הרגשתי שמשהו השתנה בי – עד שאחת מיועצות הנישואין אמרה לי ללכת לאליעזר ספטר ואראה תוצאות מדהימות. אמרתי שאין לי מה להפסיד, הלכתי אליו ואני לא מאמין.

היום אני אחרי הטיפולים ופשוט כבר רואה את עצמי מתחתן שוב בלי פחד ובלי חשש בדיוק. כמו לפני בפעם הראשונה.

אז רציתי להודות לך (ובקרוב להזמין אותך לחתונתי האמיתית), ולהמליץ עליך לכל מי שחושב שאי-אפשר להוציא טראומות, שיידעו שיש כתובת אחת: הרב אליעזר ספטר!!!!

 

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן