כמה חיובית היא החשיבה שלך?

כמה חיובית היא החשיבה שלך?

אתם והדרך שבה אתם חושבים ומאמינים, הם הדרך שבה תקבלו את החיים ואת תכולתם.

ככל שאנו חושבים בצורה שלילית על עצמנו ועל העולם, רק נמשוך יותר שליליוּת. אנו מקבלים את התמורה של הדבר שעליו אנחנו מתמקדים – מידה כנגד מידה. מרוב דעות שליליות, אנחנו לא מוצאים דברים חיוביים סביבנו, ומגלים שמתייחסים אלינו בצורה לא יפה. יתר על כן, מחמירים איתנו ואנחנו מתחילים להתרגז. אין במוח שלנו דברים חיוביים, ואנו פשוט “מושכים” כלפי עצמנו את כל הדברים האפלים של החיים. מתחילים לחשוב “החיים קשים” או “אף אחד לא מבין אותי.”

אם נהיה חיוביים ושמחים, קשה יותר למצוא שליליות. מתייחסים אלינו יפה ואנו אוהבים את החיים. העולם הוא ידידותי וטוב כפי שאנו מתייחסים אליו.

עם זאת, את כל השליליות הזו אפשר לשנות.

קראו את הסיפור הבא:

 

החיים היו מלאים פחד כעס ומתח

לכבוד: אליעזר ספטר
ברצוני להעלות על כתב את רגשי ההערכה שיש לי אליך ואת מהלך הריפוי הנפשי שחוויתי איתך ולהודות לך על כל המאמץ והרצון לטפל בי ולרפא את תחלואי הנפש שחוויתי ,

בילדותי עברתי התעללות נפשית ורגשית קשה מאד מצד הורי, שגרם לי עם השנים לסבול קשות מרגשי נחיתות ,מפחדים, מחרדות, ומכעסים ומעצבויות. כלפי החברה הכל נראה תקין, אולם עמוק בפנים ההרגשה עם עצמי היתה קשה.

הבעיה המרכזית התחילה מאבי שהכניס בי אמונות ומחשבות רעות, כאילו כל “העולם הוא מסוכן ונגדו”. האב פחד מכולם והעביר גם את התחושה הזו לילדיו. כתוצאה מכך גם היה כעסן גדול וכל בני המשפחה, כולל אשתו וילדיו, פחדו ממנו. הוא היה חוזר ואומר לי “אתה אינך יכול לעשות כלום בחיים, וגם אם תעשה תפסיד או יגנבו ממך את ההצלחה”. מחשבות רעות וכעסים היו מנת חלקו כל הזמן, דבר שגרם למריבות קשות בין ההורים.

המריבות והכעסים הרבים גרמו לזעזוע רב בית, גרמו לבעיות רציניות גם לאשתו ולילדיו.

ניסיתי לחפש פתרון ולאחר מספר שנים גיליתי את אליעזר, כשמו כן הוא. כששמעתי כי הטיפול “מוחק” את טראומות הילדות הייתי בטוח כי מדובר בהליך דמיוני, אולם לאחר הפגישה הראשונה נוכחתי לדעת כי יש לי סיכוי לצאת מהרגשות הקשים שאותם חוויתי כל ימי חיי .

לאחר מספר פגישות איתך אליעזר, הבחנתי בשינוי מרחיק לכת בשלשת העורקים הרגשיים העיקריים, פחד, כעס ועצבות.התחלתי לעבור מיחס שלילי כלפי עצמי והסביבה ליחס חיובי מאד כלפי עצמי והחברה. זאת ועוד, קיבלתי פידבק חיובי מהסובבים אותי כאשר החברה משדרת אלי הערכה, חיבה ואפילו אהבה.

לא יאומן. פשוט לא יאומן מה שהטיפול עשה לי בזמן קצר ביותר.

לאחר סיום הטיפול אני רואה את האור בקצה המנהרה והאור הזה חזק מאד.

כיוון שבסיום הטיפול נתת לי כלים להתמודד עם עצמי ועם העולם הסובב אותי, אני יכול היום לתפקד באופן נורמאלי ונורמטיבי. TAT נמצא שם כשזקוקים לו.

אמנם לא הכל מושלם ויש עוד עבודה עם עצמי, אולם הכלים שאותם רכשתי ממך עומדים לצידי.

היום אני יכול להעיד על עצמי כי רוב שעות היום אני חווה הרגשת שמחה ומחשבות חיוביות כלפי עצמי וכלפי העולם הסובב אותי.

אסיים בדברי תודה והערכה אליך אליעזר. תודה על היחס החם והמקצוענות בשיטות TAT ו EFT.

כל מה שכתבתי לעיל הוא מן המעט מההערכה שבאמת אתה ראוי לה.

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן