להתגבר על לחצים ולהיות יותר פתוח

להתגבר על לחצים ולהיות יותר פתוח

יש פתרון לקלאוסטרופוביה אחרי 20 שנה  TAT

לכבוד המטפל היקר והמסור, אליעזר ספטר שיחי’

ישנם הרבה שלוחים למקום, אבל אחד המיוחדים זה אתה. הגעתי אליך עקב בעיות שונות שסבלתי מהן, דוגמת קלאוסטרופוביה –  פחד ממקומות סגורים ומלאים באנשים, ופחד ממתוק – עקב טראומה שעברתי הן בגין אוכל והן מחומרים כגון אקונומיקה וכו’. (במשך 20 שנה סבלתי מקלאוסטרופוביה . זה היה סבל מתמשך וקושי עצום.)

נפגעתי בשנות נעוריי… וזה השפיע עלי במשך כמה שנים.

בכל אופן, עקב עצת דודתי, הגעתי למטפל הרב אליעזר ספטר, ועד לרגע זה אני מאמינה שבמשך שלושה טיפולים הוציא אותי לגמרי מהכל – בכל – מכל – כל. כל מילה נוספת מיותרת.

אשרי שזכיתי ואשריו וטוב לו.

ישלם לך ה’ כפל כפלים ותהי משכורתך שלימה מעם ה’ ועליך, אליעזר.

נגמור את ההלל והלוואי וירבו כמוך בישראל.

מוקירה ומערכיה מאד.

 

להתגבר על לחצים ולהיות יותר פתוח

לאליעזר ספטר!

במהלך השנה האחרונה נאלץ בעלי להתמודד עם קשיים רבים מאוד במקום עבודתו ובנוסף לכך עם מחלתו של אביו. קשיים אלו גרמו לו למצב של כמעט ניתוק מהמתרחש בבית ובמשפחתו, כשהיה מגיע הביתה הוא לא היה קשוב כלל לשמוע אל ילדיו ואשתו, למעשה נוצרה תחושה של בועה של מרירות ועצבות שבה הוא נתון כל הזמן, מבלי שהיה יכולת לאיש מאתנו לחדור לבועה זו.

מצב זה גרם כמובן למתח רב בבית ולכעסים מיותרים. כל ניסיון להציע פתרון כלשהו נתקל בסירוב מצדו שנבע מהיאוש העמוק שבו הוא היה נתון.

בשלב מסוים החליט בעלי לאזור כוח ולחפש סיוע כלשהו ובחר בך. מיד לאחר הפגישה הראשונה חשתי שמשהוא השתנה- הוא דיבר איתי! סוף סוף חזרנו לנהל שיחה של ממש כמו פעם, ולא רק העברת אינפורמציה הכרחית.

הפגישות התכופות לא שינו את הקשיים הקיימים, אך העניקו לו אפשריות מועילות וטובות להתמודדות אתם. היכולת להתמודד, וההבנה של מה קורה לו החזירו אותו הביתה! הוא חזר להיות אב המעורב בחיי ילדיו ובעל רגיש גם לצרכים שלי.

על כך ברצוני להודות לך מאוד!

____________________

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן