מחלת חניכיים עקב טראומה

מחלת חניכיים עקב טראומה

מחלת חניכיים עקב טראומה

מחלת החניכיים שממנה סבלתי השתפרה, זה לא יאומן! חזרתי הביתה אחרי טיפול בעזרת TAT ואחרי עוד 8 עד 10 שעות של רגישות מסוימת, כל המחלה פשוט נעלמה. היא נעלמה ואגלה עוד דבר. היו לי בלוטות נפוחות גם כן, והם הסתדרו ללא אנטיביוטיקה. היה לי חום ולא הרגשתי טוב כמה ימים וכולם חשבו שמדובר על שפעת ; אך אני ידעתי שזה לא שפעת בגלל הבלוטות מתחת לאוזניים. והבראתי בלי אנטיביוטיקה.

חליתי כך כל שנה ובדרך כלל זה לא היה עובר בלי אנטיביוטיקה. הפעם זה עבר בלי ; הגוף ונשמה התחזקו יחד בצורה שקשה להסביר.

באתי לאחד המפגשים עם TAT עם מחלת החניכיים ואתה, אליעזר, רצית לעבוד על טראומות. חשבתי שיצאת מדעתך כי היה לי מחלת חניכיים רגילה ומה הקשר עם טראומות? התחלנו לעבוד עליה עם TAT והגענו לטראומות בעברי הרחוק מגיל שלוש שהיו קשורות למשהו בפה.  

הדבר המוזר הוא שאני לא מכיר אדם שמקשר בין חניכיים דלוקות לטראומה נפשית, אבל התברר שהדלקות הללו היו מאוד קשורות עם שני טראומות מגיל שלוש וארבע, כאשר נתנו לי איזה תרופה מתוקה שסירבתי לקחת. וזה גרם טראומה שבעקבותה סבלתי מדלקות חניכיים עד עכשיו. הטראומה השניה הייתה שאימי לקחה אותי לרופא לקבל זריקות כדי לעלות במשקל.כן.

אחרי עבודה בעזרת TAT על שני הטראומות הללו, אני יכול להתגבר על אכילה. בעבר, היו לי התקפי אכילה כאשר הייתי אוכל בערבים, אך עכשיו אין יותר. אני יכול עכשיו להגיד “לא” לאוכל. לא תמיד, אך לעיתים קרובות. עכשיו, אני יכול לרצות דבר נורא חזק, ובכל זאת להגיד “לא” אם מישהו שם אותו על השולחן, מה שלא יכולתי לעשות בעבר.

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן