ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי

יעוץ נישואין

 

מהו ייעוץ נישואין אמיתי? מהו ייעוץ הנישואין הטוב ביותר? איך זה עובד?

כדי לדון בבעיות בחיי הנישואין, בבעיות אחד עם השני, רוב האנשים הולכים לייעוץ נישואין. הם הולכים לייעוץ כדי לפתור את הבעיות וכדי לקבל עצה גדולה. הם מחפשים את המטפלים הטובים ביותר כדי לקבל את העצה הטובה ביותר, אבל כמה יועצים נישואין טובים יש, ולכמה מהם יש ניסיון רב?

אני טוען שאין ללכת ליועצי נישואין כי תקבלו רק עצה שאתם לא צרכים. מה שנחוץ הוא ריפוי.

למה אני מתכוון? הולכים ליועץ הנישואין, חוזרים עם עצה, אבל מה עושים איתה? מן הסתם יש לכם כוונות טובות לתרגל את מה שהציעו, אבל רובנו לא מסוגלים להתמיד.

למה?

כי מתחת לכל הקשיים שלכם קיימות התנהגויות מוסתרות שלמדתם בילדות, ובדפוסי ההתנהגות בהתייחסותכם אחד כלפי השני ובמריבות ביניכם כבני זוג, גרמתם לטראומות. יש לכם זיכרונות רעים מהילדות, זוכרים כיצד הוריכם התייחסו זה לזו, ועתה, בחייכם המשותפים אתם מתנהגים בדיוק כפי שהם התנהגו לפני שנים כה רבות – ותמיד תמצאו סוגיות נוספות שאינכם יכולים להפטר מהם.

מדוע עצות אינן ממש עוזרות? כי צריך לרפא דפוסי התנהגות ואת הזיכרונות. הריפוי הוא משהו שקורה מבפנים בתהליך טבעי – אבל לא באמצעות עצות. כאשר מרפאים את ההתנהגויות ואת הזיכרונות באמצעות TAT,  דפוסי התנהגות כאילו משתנים באופן טבעי וחיובי כי מקור הבעיות נרפא. המשמעות היא שהשתנית וכי הריפוי ישפיע על חיי הנישואין באופן טבעי ויסיר את כל הגירויים השליליים.

אנחנו, אליעזר וחוה, נשואים כמעט 47 שנים ועובדים עם TAT  במשך 18 שנה. הצלחנו להציל את חיי הנישואין שלנו בעת משבר ולבנותם מחדש. כן, אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. יש לנו ניסיון רב, והדבר הגדול שבמפגשים שלנו עם אנשים כמוכם הוא שאנחנו עובדים על הריפוי. אנחנו לא כאן כדי לתת לך עצה.

ראינו כיצד שיטת TAT יכולה לעזור לרפא, לשמור ולבנות מחדש את חיי הנישואים שלכם. אנחנו רוצים לתת לכם את הטוב ביותר.

התשובה שלנו לייעוץ נישואין הוא ריפוי נישואין.

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן