פורים שמח, החיים שלנו הם שקר!

פורים שמח, החיים שלנו הם שקר!

פורים שמח, החיים שלנו הם שקר!

ואיך אנחנו יוצאים מזה?

וואו!!! איך אני מעז לומר את זה?

אבל אתם יודעים שזה נכון. אנחנו חיים הצגה, חיים טראומה ומציגים. כעת כשאנחנו מבוגרים  אנו ממשיכים את מה שחווינו בשנות בנעורינו. כשהורינו היו צעירים הם גידלו אותנו: לפעמים הם גידלו אותנו בכעס, לפעמים עם עונשים חמורים. אולי הרביצו לנו מכות. אולי ההורים התעלמו מאתנו או נטשו אותנו. לפעמים הם התנהגו אלינו בצורה קשה. אולי הרעיפו עלינו מלים קשות וכועסות, התעללו בנו פיזית ומילולית. לפעמים הם היו חולים במחלות איומות. הם אושפזו בבית-חולים וחששנו לחייהם; חיכינו בבית ולא ידענו מה יקרה להם. והיו אלה מאתנו שהוריהם שסבלו מטראומות שנבעו מהמלחמות ומהשואה, ואחרים שסבלו מדיכאון קליני או מ – OCD .

אני יכול להמשיך ולספר על האומללות שחווינו כילדים, וגם אם היו הורינו טובים מאוד, הם עדיין עשו דברים שלא אהבנו.

ומכל הדברים האלה יצרנו את התנהגות ההישרדות שלנו.

אנחנו עדיין ממשיכים בהתנהגות זו, ובני הזוג וילדינו חייבים להתמודד אתה בעצמם וליצור התנהגויות הישרדות משלהם בגללנו. אנו ממשיכים ליצור התנהגויות חדשות כדי לשרוד דור אחר דור. אם כן, מפני שזו לא הדרך שבה נבראנו, אנחנו כל הזמן מציגים כבהצגה וחיים חיי שקר.

פורים צריך להיות אצלנו במשך יום אחד בלבד כל שנה, וביום זה מותר לחגוג ולהציג. לכן המתנה הגדולה ביותר שנוכל להעניק לעצמנו היא לרפא את עצמנו ולחיות באופן שבו ברא אותנו הקב”ה.

כן, מגיע לנו לטהר את עצמנו מן הדפוסים ומהטראומות שעמם אנו חיים. אז בואו לקבוע תור לפגישת TAT כדי להסיר את המסכות שאנו חיים ביום ליום.

אתם מוזמנים.

 

שתף את הפוסט

שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עדויות של הכח והנס שמתחולל בשיטת טאט

× ?Can I help
דילוג לתוכן